برگزاری دوره آموزشی کلید فولاد و انتخاب مواد مهندسی در مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد شیراز

برگزاری دوره آموزشی کلید فولاد و انتخاب مواد مهندسی در تاریخ 97/8/14 برای 50 نفر از پرسنل مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد شیراز

آلبوم تصاویر ادامه مطلب نظرات 0

دوره آموزشی کلید فولاد و انتخاب مواد مهندسی

روز 97/7/30 دوره آموزشی کلید فولاد و انتخاب مواد مهندسی باحضور 15 نفر از کارشناسان و مدیران شرکت های مختلف، در مرکز پژوهش متالورژی رازی برگزار گردید. این دوره از ساعت 8:30 صبح آغاز و در ساعت 17 خاتمه یافت. ارزشیابی دوره با نظر سنجی از شرکت کنندگان محترم صورت گرفت که در همه جنبه ها این دوره ”عالی“ ارزیابی گردید.

آلبوم تصاویر ادامه مطلب نظرات 0

کسب عنوان آزمایشگاه تایید صلاحیت شده نمونه از طرف سازمان ملی استاندارد ایران

کسب عنوان آزمایشگاه تایید صلاحیت شده نمونه از طرف سازمان ملی استاندارد ایران و دریافت لوح تقدیر از ریاست محترم سازمان سرکار خانم مهندس پیروز بخت

مشاهده لوح ادامه مطلب نظرات 0

حضور مرکز پژوهش متالورژی رازی در یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو

 IRANNANO 2018

حضور مرکز پژوهش متالورژی رازی در یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از تاریخ 21 لغایت 24 مهر ماه 97، سالن خلیج فارس، طبقه 2، غرفه 38.

نظرات 0 آلبوم تصاویر

بازدید دبیر کل سازمان جهانی استاندارد از مرکز پژوهش متالورژی رازی

  Sergio Mujica

روز دوشنبه 97/07/09 دبیر کل سازمان جهانی استاندارد (ISO) جناب آقای :
سرجیو موجیکا (Sergio Mujica) به همراه معاونین، روسا، مدیران کل، مشاورین و تعدادی از مسئولان سازمان ملی استاندارد مهمان مرکز پژوهش متالورژی رازی بودند. در این بازدید دبیر کل سازمان جهانی استاندارد و معاونین سازمان ملی استاندارد از فعالیت‌های مرکز تقدیر نموده و پس از صرف نهار، تعدادی از آزمایشگاه‌های مرکز را بازدید کردند. در پایان برای گسترش فعالیت‌های فیمابین گفتگو شد.

ادامه مطلب آلبوم تصاویر متن سخنان مدیر عامل نظرات 0

دستگاه کوانتومتر پرتابل اسپکترو تست (مدل TXC35)

 دستگاه کوانتومتر پرتابل اسپکترو تست (مدلTXC35)

دستگاه کوانتومتر پرتابل اسپکترو تست (مدل TXC35) از برند معتبر Ametek مدل سال 2018، با توانایی تعیین ترکیب شیمیایی، فلزات آهنی و غیر آهنی به مجموعه دستگاه های مرکز پژوهش متالورژی رازی افزوده شده است .از این پس پاسخگوئی به مشتریانی که نیاز به آنالیز نمونه های حجیم و یا غیر قابل جابه جایی دارند با سرعت عمل بیشتری انجام خواهد شد.

ادامه مطلب نظرات 0

بازدید معاونین محترم سازمان ملی استاندارد و هیات بلندپایه روس

مرکز پژوهش متالورژی رازی

روز چهارشنبه 97/06/14 مرکز پژوهش متالورژی رازی از طرف جناب آقای دکتر مسلم بیات، معاون محترم ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد و آقای دکتر خاکی فیروز ریاست محترم مرکز ملی تایید صلاحیت ایران و هیات بلندپایه روسی به ریاست دکتر الکسی آبرامف رئیس آژانس فدرال در زمینه قوانین فنی و اندازه شناسی مورد بازدید قرار گرفت.

آلبوم تصاویر ادامه مطلب نظرات 0

پنجمین نشست رابطین منتخب شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی

مرکز پژوهش متالورژی رازی

جناب آقای مهندس ساسان ولاشجردی فراهانی کارشناس ارشد شاغل در مرکز پژوهش متالورژی رازی به عنوان رابط منتخب سال 96 از طرف شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی انتخاب گردید. این موفقیت را به ایشان و سایر ذینفعان تبریک می گوییم.

شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی نظرات 0 ادامه مطلب

ارزیابی دوره ای سیستم مدیریت آزمایشگاه های مرکز پژوهش متالورژی رازی

مرکز پژوهش متالورژی رازی

نظام مدیریت آزمایشگاه های مرکز توسط ارزیابان اداره استاندارد تهران در تاریخ 97/06/11 مورد ارزیابی قرارگرفت. در جلسه اختتامیه موارد عدم انطباق، تذکرات، فرصت های بهبود و رهنمودهای لازم از طرف تیم ارزیابی جهت بهبود سیستم مدیریت آزمایشگاه ارایه شد.

نظرات 0 ادامه مطلب

کارشناس منتخب شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی

سرکار خانم مهندس زهرا ساسانی نژاد کارشناس ارشد شاغل در مرکز پژوهش متالورژی رازی به عنوان کارشناس منتخب سال 96 از طرف شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی انتخاب گردید.

نظرات 0 ادامه مطلب

آنالیز طلا و فلزات گرانبها با دستگاه ICP

به اطلاع مشتریان محترم می رساند آنالیز طلا و فلزات گرانبها به صورت کمی و با دقت بالا در ترکیبات مایع، معدنی و فلزی با دستگاه ICP در آزمایشگاه شیمی مرکز پژوهش متالورژی رازی امکان پذیر است.

نظرات 0 ادامه مطلب

كسب رتبه اول مراكز عضو شبكه آزمايشگاهی فناوری نانو بر اساس عملكرد سال 1396

مرکز پژوهش متالورژی رازی برای دوازدهمین سال پیاپی از بدو ایجاد شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو، رتبه اول مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو را بر اساس عملکرد سال 96 کسب کرد.

نظرات 0 ادامه مطلب

دستگاه ضربه 100 ژول

راه اندازی دستگاه ضربه 100 ژول در مرکز پژوهش متالورژی رازی

نظرات 0 ادامه مطلب

کسب رتبۀ اول در چهارمین دوره ارزیابی عملکرد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی توسط مرکز پژوهش متالورژی رازی

TGA

مرکز پژوهش متالورژی رازی در سال 1396، در چهارمین دوره ارزیابی عملکرد مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در بین 262 آزمایشگاه از 174 مرکز، با کسب 904 امتیاز از 1000 امتیاز ممکن و با اختلاف بسیار زیاد با سایر آزمایشگاه‌ها،
برای چهارمین سال متوالی رتبه اول را کسب کرد.

نظرات 0 ادامه مطلب

دستگاه وزن سنجی حرارتی از دمای محیط تا 1000 درجه سانتیگراد

TGA

دستگاه وزن سنجی گرمایی Thermo-gravimetric Analysisکه به اختصار TGA نامیده می شود، یکی از روش های نوین اندازه گیری ویژگی های مواد شیمیایی به خصوص مواد پلیمری است.
آزمایشگاه پلیمر مرکز پژوهش متالورژی رازی پژوهش متالورژی رازی اخیرا دستگاه TGA مدل TG 209F3 NETZSCH آلمانی را که یکی از بهترین برندهای این دستگاه است، راه اندازی نموده و اماده ارایه خدمات به صنایع کشور است.
موارد استفاده این دستگاه مدرن عبارتند از :
• تعیین تغییرات دما و تغییرات وزن حاصل از واکنش های تخریب تحت شرایط کنترل شده
• تعیین میزان آب موجود در نمونه
• شناسایی دقیق تر مواد پلیمری
• اندازه گیری الیاف شیشه و پر کننده های معدنی
• تعیین میزان دوده
• اندازه گیری دمای تخریب
• تعیین میزان نرم کننده ها

نظرات 0 ادامه مطلب

اصفهان، میزبان اولین گردهم‌آیی منطقه‌ای مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

گردهم‌آیی مدیران مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی در اصفهان، سه‌شنبه و چهارشنبه، هجدهم و نوزدهم اردیبهشت‌ماه جاری برگزار شد. این برنامه دو روزه، در قالب نشست هم‌اندیشی مراکز عضو شبکه و بازدید از تعدادی از مجموعه‎های آزمایشگاهی عضو شبکه در اصفهان برگزار گردید.

نظرات 0 ادامه مطلب

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

حضور مرکز پژوهش متالورژی رازی در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از تاریخ 16 لغایت 19 اردیبهشت ماه 97، سالن 38A ، غرفه 1940

آلبوم تصاویر نظرات 0 ادامه مطلب

تشکیل دوره ” آشنایی با استاندارد ISO/ IEC 17025: 2017 “

تشکیل دوره ” آشنایی با استاندارد ISO/ IEC 17025: 2017 “

روز 97/2/5 دوره آموزشی ” آشنایی با استاندارد ISO/ IEC 17025: 2017 “ با حضور 25 نفر از روسا و مدیران فنی پژوهشگاه ها، سازمان ها و آزمایشگاه های معتبر کشور در مرکز پژوهش متالورژی رازی برگزار گردید. این دوره از ساعت 9:00 صبح آغاز و در ساعت 17 خاتمه یافت. ارزشیابی دوره با نظر سنجی از شرکت کنندگان محترم صورت گرفت که در همه جنبه ها این دوره ”عالی و خیلی خوب“ ارزیابی گردید.

آلبوم تصاویر نظرات 0 ادامه مطلب

جشن گرامیداشت روز ملی مرد و پدر در مرکز پژوهش متالورژی رازی

 جشن گرامیداشت روز ملی مرد و پدر در مرکز پژوهش متالورژی رازی

جشن روز مرد و پدر مرکز پژوهش متالورژی رازی در روز 15 فروردین 1397 ، با حضور مدیران، سرپرستان و کارکنان شرکت در محیطی سرشار از نشاط و همدلی برگزار گردید. در این مراسم لوح های تقدیر و هدایایی به مناسبت های گوناگون به همکاران تقدیم شد.

آلبوم تصاویر نظرات 0

ترجمه استاندارد ISO/IEC 17025: 2017

مركز پژوهش متالورژى رازى منتشر كرد

علاقمندان به تهیه این استاندارد مى توانند با بخش كتابخانه و اطلاع رسانى مركز تماس حاصل نمایند .
تماس با بخش اطلاع رسانی مرکز پژوهش متالورژی رازی :
021-6307 ( بخش کتابخانه و اطلاع رسانی)

نظرات 0 ادامه مطلب

جشن سالانه مرکز پژوهش متالورژی رازی

جشن سالانه مرکز پژوهش متالورژی رازی

جشن پایان سال مرکز پژوهش متالورژی رازی در روز 24 اسفند 1396 ، با حضور اعضای هیئت مدیره، میهمانان، مدیران، سرپرستان و کارکنان شرکت در محیطی سرشار از نشاط و همدلی برگزار گردید. در این مراسم لوح های تقدیر و هدایایی به مناسبت های گوناگون به همکاران تقدیم شد.

آلبوم تصاویر نظرات 0 ادامه مطلب

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز پژوهش متالورژی رازی می باشد.

Back to Top